Całoroczny domek drewniany Anna Sobczyk

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Wakacje z dziećmi
dodano przez: Monika
W połowie lipca 2012 , w tym drewnianym domku, spędziłam tygodniowe wakacje, wspólnie z rodziną (w tym trójka małych dzieci). Domek okazał się fantastycznym rozwiązaniem: czyściutki, praktycznie urządzony, wyposażony we wszystko co niezbędne do funkcjonowania na wakacjach. Trochę pogoda nam nie dopisała, ale i tak dzieciaki miały co robić: dookoła domku zadbany teren, super plac zabaw, grill. Jedyny mankament to taki, że nie było gdzie wyjść na spacer z dzieciątkiem w wózku - wychodząc poza gospodarstwo wychodzi się wprost na ruchomą ulicę bez chodnika (jest tylko wąskie, brukowe pobocze). Ale rekompensatą jest w niedalekim sąsiedztwie Park Miniatur, Park Linowy, Łysica... I właścicielka przemiła i goście bezproblemowi. Serdecznie wszystkim polecam.

kwatera godna polecenia
dodano przez: Małżeństwo ze Świdnika
Kwatera godna polecenia bardzo czysto i miło. Gospodyni sympatyczna,zainteresowana swoimi gośćmi.Miło spędziliśmy czas.Pozdrowienia dla gospodarzy.

Miłe wakacje.
dodano przez: ela
Gorąco polecam wypoczynek w domkach pod Łysicą. Spedziliśmy z dziećmi miły tydzień. Cicho, czysto, miło. Domki są praktycznie urządzone. Kuchnia w pełni wyposażona we weszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowania posiłków. Dzieci były zachwycone i nie chciały wyjeżdżać. W okolicy dużo atrakcji.

pobyt wypoczynkowy
dodano przez: para z centralnej Polski
Kwatera do polecenia, bardzo przyjemnie, czysto, dyskretnie, można się zrelaksować i odpocząć, bardzo ładna okolica, serdecznie polecamCopyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę